+48 22 120 23 63 Porozmawiajmy!

Atuty projektu

Nowa Dzielnica Warszawy

Nowy Mokotów to pulsujące świeżą energią miejsce na mapie stolicy. To również nowoczesne osiedle Echo Investment, łączące przemyślaną koncepcję architektoniczną z najwyższą jakością wykonania. Niewątpliwym atutem tej inwestycji jest bliskość tzw. „biurowego centrum Warszawy”, będącego dla wielu celem codziennych dojazdów do pracy. Obecność jednej z największych w stolicy galerii handlowych, z bogatą siecią sklepów, częścią gastronomiczną i rozrywkową sprawia, że okolica ta tętni życiem. Liczne linie tramwajowe i autobusowe zapewniają łatwy dostęp do metra i innych dzielnic miasta. W okolicy znajduje się wiele szkół i przedszkoli. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu skwerów z parkową zielenią, przyszli mieszkańcy osiedla znajdą tu idealną przestrzeń do odpoczynku i relaksu.

Czas to pieniądz

Nowy Mokotów stanowi część dzielnicy, która cieszy się niezmienną popularnością wśród osób poszukujących mieszkania. Rejon ten charakteryzuje się rozbudowaną częścią biurową, a w połączeniu z funkcją mieszkaniową stanowi unikalną ofertę pozwalającą na zminimalizowanie czasu potrzebnego na dotarcie do pracy. Znajdujące się w okolicy lokale usługowe spełniają wszystkie podstawowe potrzeby mieszkańców, a położona w pobliżu Galeria Mokotów to bogata oferta handlowa, gastronomiczna i rozrywkowa. Łatwy dostęp do metra i innych dzielnic miasta zapewniają liczne linie tramwajowe i autobusowe. W okolicy znajduje się wiele szkół i przedszkoli. Własny zielony skwer i sąsiedztwo otwartej, naturalnej przestrzeni czynią z tego miejsca cichy, przyjazny zakątek.

Przemyślana koncepcja architektoniczna

Nowy Mokotów to nowoczesne osiedle mieszkaniowe łączące przemyślaną koncepcję architektoniczną z najwyższą jakością wykonania. Docelowo powstaną tu cztery kwartały
mieszkaniowe z wewnętrznymi dziedzińcami. To doskonałe miejsce do mieszkania i wypoczynku dzięki zaprojektowanym w ramach osiedla skwerom z zielenią parkową i elementami małej architektury.

Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa. W okolicy znajduje się wiele szkół i przedszkoli. Liczne linie tramwajowe i autobusowe zapewniają łatwy dostęp do metra i innych dzielnic miasta Ze względu na atrakcyjną lokalizację Nowy Mokotów jest doskonałą ofertą zarówno dla tych którzy poszukują mieszkania dla siebie i rodziny jak również dla tych osób, które chciałyby dokonać zakupu inwestycyjnego. Projekt Nowego Mokotowa powstał w renomowanej pracowni APA Kuryłowicz &Associates.

Elastyczna oferta

Nowy Mokotów to bogaty wybór mieszkań o różnej powierzchni i liczbie pokoi. Każdy znajdzie tu ofertę, która będzie odpowiadała jego potrzebom. Niezależnie od wielkości, nasze mieszkania charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, przemyślanym i funkcjonalnym rozkładem z szerokimi możliwościami własnej aranżacji wnętrz. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że jest to idealna oferta zarówno dla tych, którzy szukają mieszkania dla siebie i rodziny, jak i tych, którzy chcą zainwestować swój kapitał w lokal pod wynajem.

Zielone otoczenie

Nowy Mokotów oferuje łatwy dostęp do wielu terenów zielonych i popularnych miejsc do rekreacji. To przede wszystkim rozległe Pole Mokotowskie, ale również Park Arkadia czy Park Dolinka Służewiecka. Nieopodal inwestycji znajdziemy też ujęcie wody oligoceńskiej, a dopełnieniem zielonego charaktery okolicy są aż trzy duże zespołu ogródków działkowych.

Zieleń to również ważny element samego projektu osiedla. Architekci zaplanowali rozległe wewnętrzne dziedzińce ze starannie rozplanowaną zielenią i elementami małej architektury.

Nasi Doradcy